Igramo se, učimo, maštamo…

Detinjstvo… to magično doba! Doba u kome je igra prirodna, instiktivna i ključna! Zato  kroz igru učimo, a ljubavlju, pažnjom i istrajnošću vaspitača u zajedničkim aktivnostima deci pružamo sigurnost i samospoznaju.

Zašto Mary Poppins?

Vrtić Mary Poppins je verifikovana predškolska ustanova za decu jaslenog i vrtićkog uzrasta koja se odlikuje jedinstvenim pristupom, pažljivo odabranim programskim aktivnostima i vrhunskim timom koji će podstaći razvoj vlastitog potencijala deteta. U svom radu smo orijentisani ka novim, ali istovremeno dosledni starim, dobro poznatim obrazovnim metodama.

Misija

Naša misija je postavljanje temelja kao fundamentalnog dela obrazovnog procesa koji se nastavlja, ne samo kroz školovanje, već i kroz život. U našoj misiji vođeni smo idejom o detinjstvu kao magičnom dobu. Dobu u kojem je detetu igra prirodn , instinktivna i ključna.

Vizija

Naša vizija je da odgajimo generacije zdrave, samopouzdane, znatiželjne i na prvom mestu NASMEJANE dece.